Головна сторінка » Чемпіонку Вімблдону 2023 дискваліфікували на 4 роки через допінг

Чемпіонку Вімблдону 2023 дискваліфікували на 4 роки через допінг

Чемпіонка Вімблдону 2023 та срібна призерка Олімпіади 2020 Маркета Вондроушова отримала дискваліфікацію на чотири роки за відмову пройти допінг-тест у грудні 2025 року. Про це повідомляє прес-служба Міжнародного агентства із забезпечення чесності в тенісі (ITIA).

Читайте также: Звук шахеда зірвав трансфер клубу УПЛ – вихованець Штутгарта поїхав геть

Інцидент стався 3 грудня 2025 року, коли офіцер допінг-контролю прибув до помешкання 26-річної спортсменки приблизно о 20:00 для проведення позазмагального тесту, однак вона відмовилася його проходити.

Свою відмову Вондроушова пояснила стресом, проблемами з психічним здоров’ям і побоюваннями за власну безпеку. Трибунал врахував аргументи тенісистки, а також свідчення офіцера допінг-контролю, який намагався провести тест, однак визнав їх недостатніми для виправдання відмови.

Читайте также: Аргентина Австрія – онлайн-трансляція та стартові склади матчу другого туру ЧС-2026 – Спорт 24

Дискваліфікація триватиме до 21 червня 2030 року. Водночас спортсменка має право оскаржити вердикт у Спортивному арбітражному суді (CAS).

Нагадаємо, Вондроушова раніше була шостою ракеткою світу, однак нині посідає 122-ге місце у рейтингу WTA. Після останнього оновлення вона втратила 73 позиції.

Читайте также: Костюк залишив у секреті таємниче зникнення Ярмоленка, розкривши кадрову ситуацію Динамо перед Лігою Європи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *