Головна сторінка » Перша ракетка України вилетів з Вімблдону на самому старті кваліфікації

Перша ракетка України вилетів з Вімблдону на самому старті кваліфікації

Вімблдон. Чоловіки. Чвертьфінал кваліфікації

Віталій Сачко (Україна) – Сінтаро Мочізукі (Японія) – 3:6, 6:7

Сачко підходив до цього поєдинку у статусі 199-ї ракетки світу. У суперники йому дістався японець Сінтаро Мочізукі, який посідає 150е місце у світовому рейтингу.

Читайте также: ЛНЗ офіційно відпустив екс-гравців Динамо та Шахтаря перед дебютом у єврокубках

У першому сеті взяв гору тенісист з Країни висхідного сонця, дозволивши Сачку забрати лише три гейми.

Читайте также: Кирило Осипенко зазнав серйозної травми на зборах Динамо – Спорт 24

У другій партії японець також впевнено повів у рахунку – 4:2, але Сачко наполегливо спробував відігратися та перевів сет на тай-брейк. У цьомц відтинку протистояння було максимально напруженим, але Мочізукі таки дотиснув Віталія – 7:5. Матч тривав 1 годину 47 хвилин.

Читайте также: Буковина офіційно підписала капітана клубу УПЛ після підвищення в класі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *