Головна сторінка » ЛНЗ офіційно відпустив екс-гравців Динамо та Шахтаря перед дебютом у єврокубках

ЛНЗ офіційно відпустив екс-гравців Динамо та Шахтаря перед дебютом у єврокубках

Черкаський клуб офіційно оголосив про відхід двох футболістів – досвідченого півзахисника В’ячеслава Танковсього та молодого Марка Подоляка. Сторони припинили співпрацю за взаємною згодою сторін.

Читайте также: Кирило Осипенко зазнав серйозної травми на зборах Динамо – Спорт 24

Танковський виступав за ЛНЗ з 2025 року. У минулому сезоні провів 20 поєдинків. В’ячеслав є вихованцем Шахтаря. Також грав за Маріуполь, Металіст, СК Дніпро-1 та Полісся. Є ймовірність, що наступним клубом хавбека буде Буковина.

Читайте также: Буковина офіційно підписала капітана клубу УПЛ після підвищення в класі

22-річний Подоляк розпочинав кар’єру в академії Динамо. Потім виступав у Польщі та Іспанії. За ЛНЗ провів лише одну хвилину.

Читайте также: Гравець сенсаційної збірної Кабо-Верде розплакався після голу, який врятував від поразки (ВІДЕО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *