Черкаський клуб офіційно оголосив про відхід двох футболістів – досвідченого півзахисника В’ячеслава Танковсього та молодого Марка Подоляка. Сторони припинили співпрацю за взаємною згодою сторін.
Читайте также: Кирило Осипенко зазнав серйозної травми на зборах Динамо – Спорт 24
Танковський виступав за ЛНЗ з 2025 року. У минулому сезоні провів 20 поєдинків. В’ячеслав є вихованцем Шахтаря. Також грав за Маріуполь, Металіст, СК Дніпро-1 та Полісся. Є ймовірність, що наступним клубом хавбека буде Буковина.
Читайте также: Буковина офіційно підписала капітана клубу УПЛ після підвищення в класі
22-річний Подоляк розпочинав кар’єру в академії Динамо. Потім виступав у Польщі та Іспанії. За ЛНЗ провів лише одну хвилину.
Читайте также: Гравець сенсаційної збірної Кабо-Верде розплакався після голу, який врятував від поразки (ВІДЕО)